פלטפורמות מסחר
גלה קצת על תוכנות המסחר השונות
הפלטפורמות
The Different
Sierra Chart

פלטפורמת סיירה צ'ארטס מספקת ציטוטים בזמן אמת והיסטוריים , גרפים מתקדמים עם מגוון כלים ומתנדים סטטיסטיים לניתוח טכני מושלם, המערכת שואבת את הציטוטים מהבורסות המובילות בעולם CME/EUREX/ICE/LIFFE/NYSE/NASDAQ
הפלטפורמה ניתנת לעיצוב ותפעול בצורה נוחה מאוד ,ממשק קל לתפעול שפותח על ידי טובי המפתחים ונוסתה על ידי סוחרים/משקיעים/פירמות במשך עשור, המערכת מציעה מסחר בכל סוגי המוצרים הפיננסיים : מניות, חוזים עתידיים מדדים, מט"ח ואופציות, המערכת מציעה עומק שוק מלא (depth of market) , תמיכה מלאה בשפות תכנות למסחר האוטומטי .אפשרות לייצוא וייבוא נתונים באקסל, המערכת המושלמת לסוחר היומי .

FIX API 4.4 protocol

פרוטוקול המידע הפיננסי eXchange FIX הוא תקן בינלאומי למסחר אלקטרוני שפותח על מנת לאפשר קישוריות גדולה יותר בקרב הסוחרים, FIX API המסופק על ידי חלק מזירות המסחר יכול להתחבר לפלטפורמת המסחר שלך (MT4) על מנת לפתוח עסקאות ישירות מול הבנקים השונים המבוססים FIX 4.4 פרוטוקול, מה שאמור לתת ציטוטים מהירים יותר, וביצוע עסקאות טוב יותר ועוד, לאחר החיבור מערכת מטה טריידר שלך ל FIX API תוכל בקלות לקבל גישה והזרמת מחירים וציטוטים היסטוריים כמו כן לפתוח עסקאות ישירות או להציב הוראות עתידיות על גבי ערוץ תקשורת מאובטח, היתרונות של ממשק ה- FIX API ,קישוריות במהירות גבוהה וזמן תגובה נמוך במיוחד ,גישה ישירה לבנקים ולנזילות חוץ בנקאית, אינטגרציה עם כל פלטפורמת מסחר.

Meta Trader 4

כיום קיימים בשוק מגוון רחב של פלטפורמות מסחר כל פלטפורמה עם עיצוב שונה וצורת מסחר שונה, אשר יכולה להתאים לכל סגנון מסחר ואסטרטגיה שקיימת. בין אם אתם מכוונים למסחר בקליק אחד למקצוענים, או בין אם אתם כותבים אלגוריתמים או סוחרים על הגרף ישירות, פלטפורמת מטה טריידר הפופולארית בהחלט עונה על דרישות אלה, מטה טריידר ניתנת לשימוש דרך הדפדפן (לא אצל כל החברות), ניתנת להורדה על ידי הסמארטפון לאנדרואיד ואף ל IOS.
עם MetaTrader 4 תוכל לפתח, לבצע בדיקות וליישם אסטרטגיות מסחר למסחר אוטומטי מלא. המסחר ב- MetaTrader מאפשר לך אוטומציה לסגנון המסחר שלך. תוכל להשתמש ביועצים מומחים (EA), ותוכל לייעל את המסחר שלך לביצועים מרביים.

you set the pace
אתה קובע את קצב המסחר

גלה מגוון רחב של תוכנות מסחר למסחר ידני אוטומאטי ורובוטי, מערכות לנייד, מערכות ל PC, מערכות דמו,  מערכות לניתוח עסקאות, ומערכות לניתוח גרפים, למתחילים ולמקצוענים כאחד, כגון: Ninja trader, Ami Broker, Multi Chart, Api For Devoloper, אורדרנט, TWS Linux, TWS Mac, TWS Windows, ועוד, כל מה שאתה צריך זה ליצור קשר עם אחד מנציגי פרו סיגנלס ואנו נדאג להתאים לך את מערכת המסחר המותאמת בשבילך ולצרכיך.

צור קשר עוד היום
השירותים המקצועיים שלנו
exceeding expectations

מסחר עצמאי

היתרונות במסחר עצמאי א' עלויות נמוכות שאתה משלם אך ורק על קניה ומכירה של אותו מוצר פיננסי ב' שליטה בכל מה שנוגע לתיק ההשקעות שלך לא התערבות של אף גורם, אתה מנהל את הסיכונים כפי שאתה מבין לנכון ואתה הוא שקובע את האסטרטגיות השונות בתיק, ואתה מחליט באיזה זמן נוח לך לבצע את המסחר.

לימודי מסחר בשוק ההון

הלימוד יקנה לכם ידע מקצועי להבנת העולם המסחרי ושווקי ההון העולמיים. כמו כן, התכנים השונים מעניקים כלים מעשיים אשר יכשירו אתכם לנהל את פעילות המסחר בתבונה לצורך הפקת רווחים בתנאי שוק משתנים. בקורסים השונים תלמדו לזהות הזדמנויות כניסה להשקעה רווחית ומגמות המעידות על זמן היציאה הנכון מעסקאות ובשיטות לניהול סיכונים יעיל.

השותפות שלנו הרווח שלך

השותפות שלנו עם זירות המסחר הטובות בישראל, וחברות הברוקראז' השונות נותן ללקוחות את הנוחות של מסחר ישיר עם חברות מפוקחות ומוסדרות על ידי הרשות לנירות ערך. הסוחרים והשותפים נהנים מהסטנדרטים הגבוהים ביותר בתחום האבטחה והבנקאות, המודל שלנו בטיחות, יושר, שירות, שלמות, וגמישות.

מכללת Jost Trade It המכללה היחידה בישראל שעושה את זה פשוט בשבילך

 מודגש: האתר משמש כאתר למידע והכוונה בלבד, פרו סיגנלס לא עוסקת במסחר בשוק ההון ולא מספקת קורסים למסחר בשוק ההון או בייעוץ השקעות,  אין לראות באמור המלצה לרכישת מוצר פנסיוני ואין לראות בו תחליף לייעוץ פנסיוני או ייעוץ השקעות.