מי אנחנו

Signals הינו משרד תיווך רב-תכליתי מקוון וסוכן של מספר זירות מסחר אשר מפוקחות ומוסדרות על ידי הרשות לנירות ערך הישראלית. החברה הוקמה ב: 2014 על ידי קבוצה של מומחי FX מובילים עם יותר מ -25 שנות ניסיון בתעשייה המוסדית במניות, במטבע חוץ, במדדים וסחורות.
עד ינואר 2017 החברה סיפקה שירותי איתותים מספר שנים ברציפות בהצלחה רבה, והכל באמצעות טכניקות מסחר ייחודיות אותן פיתחנו במהלך השנים. הטכניקות נבחנו ונבדקו בזמן אמת במשך מספר שנים על ידי סוחרים מקצועיים. אנו גאים לומר שאחוזי ההצלחה שלנו היו גבוהים מאוד וברוב המקרים אף צפו מהלכים רבים בשווקים הפיננסים, המערכות של החברה נעזרו בתוכנות מחשב המושתתות על מתמטיקה טהורה בשילוב ניסיון אנושי עשיר שמסייע לברור את העסקאות המוצלחות ביותר.
בשל הוראות הרשות לניירות ערך באשר לאספקת שירותי מסחר אוטומטיים ביניהן שירותי איתותים, רק על גורם מוסמך בעל רישיון ייעוץ/שיווק/ניהול תיקי השקעות ליתן שירותי מסחר אוטומטיים, ביניהם שירותי איתותים לפיכך, בשל ניסיון העבר שלנו בתחום אספקת שירותי איתותים החברה תשמש כספקית טכנולוגיה ומשווקת עבור חברות השקעות ויועצים מוסמכים, כנדרש על ידי הרשות לניירות ערך.
שוק ההון זה לא משחק ילדים ,אנו מאמינים שאנו יכולים לעזור לכם לקבל החלטה טובה ומושכלת עם איזה גוף מוסדר ובעל רישיון כדאי לכם לעבוד, באיזה מכללה כדאי לכם ללמוד לפני שאתם רצים ונכנסים לאזור שאתם לא מכירים, לפני שאתם לוקחים איזו החלטה בנושא אנא צרו אתנו קשר ואנו נדאג להתאים לכם את החברה הטובה ביותר עבורכם, ואת הקורס שמתאים לכם, הקשרים שיש לפרו סיגנלס בתחום יכולים לעזור לכם לקבל את התנאים הטובים ביותר מאשר אם תחליטו ללכת לבד.
בפרו סיגנלס אנו מספקים ללקוחותינו את הטוב ביותר הן מצד המסחר, והן מצד הסביבה והתנאים, בד בבד עם כל הכלים הדרושים על מנת לשפר את חוויית המסחר שלכם.
פרו סיגנלס עובדת אך ורק עם חברות הברוקראז אשר מפוקחות על ידי הרשות לנירות ערך, יש מגוון רחב של סוחרים, ואנו יכולים להתאים לכל סוחר את החברה המתאימה בעבורו, הן מבחינת התכנים והן מבחינת המסחר, אנו נדאג לך לשקט נפשי, שקיפות, תמיכה מקצועית , וחדשנות .
פרו סיגנלס ממוקדת מטרה לספק לך את שירותי המסחר באיכות הגבוהה ביותר המבוססת על ביצועים גבוהים, ביחד עם שירות אדיב, על מנת להביא לך נוחות ואמינות בכל דרך שתבחר.
פרו סיגנלס מקבלת את התמורה שלה ישירות מהגופים הפיננסים, האינטרס משותף הן לך בתור הלקוח –והן לנו, אנו נדאג שתקבל את ההצעה האטרקטיבית והמשתלמת ביותר בעבורך.

מודגש: האתר משמש כאתר למידע והכוונה בלבד, פרו סיגנלס לא עוסקת במסחר בשוק ההון או בייעוץ השקעות, אין לראות באמור המלצה לרכישת מוצר פנסיוני ואין לראות בו תחליף לייעוץ פנסיוני או ייעוץ השקעות.

למה לבחור בפרו סיגנלס

למה Pro Signals

השותפות שלנו עם זירות מסחר הטובות בישראל ובעולם נותן ללקוחות את הנוחות של מסחר ישיר עם חברות מפוקחות ומוסדרות, ומונע ממך מראש להיכנס לחברה שאיננה מפוקחת דבר שיכול להוות לך כאב ראש לא קטן הסוחרים והשותפים נהנים מהסטנדרטים הגבוהים ביותר בתחום האבטחה והבנקאות.

סטנדרטים גבוהים

השותפות שלנו עם זירות מסחר הטובות בישראל ובעולם נותן ללקוחות את הנוחות של מסחר ישיר עם חברות מפוקחות ומוסדרות, ומונע ממך מראש להיכנס לחברה שאיננה מפוקחת דבר שיכול להוות לך כאב ראש לא קטן,. הסוחרים והשותפים נהנים מהסטנדרטים הגבוהים ביותר בתחום האבטחה והבנקאות.