לימודי מסחר בשוק ההון
Trading Studies
מפתח להצלחה
Key To Success

ידע מקצועי מהמקורות הטובים ביותר הנו מפתח להצלחה בשוק ההון. פרו סיגנלס פותחת בפניך אפשרות לכניסה לעולם מלא בידע פיננסי המותאם אישית עבור צרכיך, אנו נדאג לשבץ אותך בקורסים אישים אחד על אחד עם מיטב המרצים והמכללות הטובות בארץ, ובמגוון רחב של קורסים בשוק ההון, מרצים מהשורה הראשונה מלמדים ומכשירים את המשקיעים לרמות שונות של הכרה ומקצועיות בשוק ההון, החל מהכרה כללית של המוצרים השונים דרך פיתוח מיומנויות מסחר ועד ליכולות ניהול תיק השקעות עצמאי.
הלימוד יקנה לכם ידע מקצועי להבנת העולם המסחרי ושווקי ההון העולמיים. כמו כן, התכנים השונים מעניקים כלים מעשיים אשר יכשירו אתכם לנהל את פעילות המסחר בתבונה לצורך הפקת רווחים בתנאי שוק משתנים. בקורסים השונים תלמדו לזהות הזדמנויות כניסה להשקעה רווחית ומגמות המעידות על זמן היציאה הנכון מעסקאות ובשיטות לניהול סיכונים יעיל, אין צורך בידע קודם, כל אחד יכול להצטרף , סניפים בכל הערים המרכזיים בארץ.

(JTI (JUST TRADE IT

פרו סיגנלס עובדת בשיתוך פעולה עם מכללת (JTI (JUST TRADE IT

(JTI (JUST TRADE IT נותנת לך אפשרות של לימוד אחד על אחד עם אחד המרצים שמגיע עד אליך לאמן אותך בביתך או דרך האינטרנט, משך הקורס האישי 3-6  חודשים שיספיקו לך להפוך לסוחר מקצוען, המומחים של  (JTI (JUST TRADE IT לוקחים מישהו שיודע מעט מאוד על מסחר ונותנים לו את הכלים ואת הידע להצליח. עם זאת, אתה צריך להבין איך סוחרים מקצועיים חושבים. יש סוחרים מקצועיים אשר החשיבה שלהם שונה מאשר הסוג שרוצה להתעשר מהר חושב, סוחרים מקצועיים בטוחים ביכולת שלהם לייצר רווחים באופן עקבי. (JTI (JUST TRADE IT ילמדו אותך את אותם הכישורים. אנחנו יודעים שמסחר בשוק ההון זה ענין של ביטחון כך שאם אתה עושה את זה נכון ואתה מצליח להרוויח, כך הביטחון העצמי שלך הולך וגדל באותה מידה. (JTI (JUST TRADE IT ידאגו שאתה תהנה  מהמסחר שלך במקום להיאבק בעצמך ולהיות מתוסכל. (JTI (JUST TRADE IT ידאגו להחזיק אותך ביד עד שיהיה לך את  הביטחון לסחור לבד.

היתרונות של (JTI (JUST TRADE IT
why Trader College

לקבל ביטחון לסחור נכון זה מה שכל התלמידים שואפים אליו, (JTI (JUST TRADE IT יעניקו לך את הכישורים הנחוצים, ידע ותמיכה כדי לתת לך את הסיכוי הטוב ביותר להצליח.  להיות במסלול הזה לבד בלי אף תמיכה ועזרה זה קשה. וזה לא נחוץ לך כי הם כאן כדי לעזור לך להצליח.

מה זה כולל?

  • מפגש אחד בשבוע בביתך או אונליין למשך שעתיים, כך שתוכל לקבל את התמיכה הדרושה.
  • ברגע שתהפוך לסטודנט של (JTI (JUST TRADE IT הם ידאגו להתקין לך את כל הגרפים הנחוצים לך במחשבך האישי, בנוסף תקבל גישה לאינדיקאטורים מיוחדים של המרצים השונים.
  • תכנית חונכות 1-1 אישית כדי שתוכל לעבוד באופן הדוק עם מאמן המסחר שלך על מנת להשיג את התוצאות שאתה רוצה.
  • גישה לפורטל הווידאו של (JTI (JUST TRADE IT עם שפע של הקלטות ואימוני מסחר, כך שתוכל ללמוד בכל זמן גם בזמן שאתה בדרכים.
  • כל אסטרטגיות המסחר היומי שמניבות רווחים באופן עקבי. וכן כיצד לחפש את העסקאות הטובות ביותר.
  • קבוצת צ'ט בזמן אמת בשידור החי, כך שתוכל לשוחח עם מאמני המסחר בכל זמן.

(JTI (JUST TRADE IT מציעה מגוון רחב של קורסי הכשרה, הדרכה וחניכה, המתאימים למגוון של ניסיון וכישורים.

 

 

 

 

מודגש: האתר משמש כאתר למידע והכוונה בלבד, פרו סיגנלס לא עוסקת במסחר בשוק ההון ולא מספקת קורסים למסחר בשוק ההון או בייעוץ השקעות,  אין לראות באמור המלצה לרכישת מוצר פנסיוני ואין לראות בו תחליף לייעוץ פנסיוני או ייעוץ השקעות.